View Single Post
Eski 08-12-2011, 12:04   #58
kekob
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 21-11-2011
Beni şüphelendiren neden her ürün ayrı ayrı özelliklerde.Kütahya da ürün yapılırken hakikaten mucizeyi yaşadım.Ama Antep de yaptıkları hiç de öyle değil.Mutlaka yörenizi çok yağış almasının rolü var.Bence bu gelişmeler de yağıştan kaynaklı.Çünkü bildiğim kadarıyla yağışlarla beraber havada bulunan serbest azotta yağmur damlalarına bağlanıp toprağa düşmekte.Ama şunu da belirteyim ürün ilk çıktığın da vay be dedik.Hakikaten gurur duyacağımız ürün dedik.De neden bu kadar bozdular,İnsanın aklına her şey geliyor,maliyet hesabı yapılarak hammaddeleri mi değiştirildi,yoksa bu çıkarttıkları ara üründü de sonra yeni ürün olarak tekrar mı süreceklerdi,yoksa ürünü bulduğu idda edilen kişinin formülünü bunca sene sakladığı mı?soruları akla geliyor.Ama büyük bir ihtimal ürünün asıl sahibi formülünü sakladı olsa gerek.Çünkü yeni ürün yaptığını ben biliyorum.Alternatif derken de bu ürünü kastetmiştim.Ama yeri olmadığı için bu üründen bahsetmek istemiyorum.Ne yapıldıysa bu şirketin üç ortağının arasında.Bunların çekişmeleri ürüne,üründe çiftçiye mal oldu.Görünen o;bunun da kimse aksini kimsenin idda edeceğini zannetmiyorum.Kısaca formülü aldık elinden artık ürünün sahibine ihtiyacımız kalmadı şeklinde bir hareket tarzı.Belki bu ürünle ve firmayla daha yakın ilişkileri olanlar bunu daha iyi açıklayabilirler.**** ürünü formüle eden kişi.Açıklanması gereken bir sürü soru var.Bu sorulara da en doğru şekilde cevaplayacak insan yok yani.Herkes kendi işine geldiği gibi açıklamalar yapacak.Anlaşılan böyle açıklamalar başlarsa da her kese suçu birbirinin üzerine atacak.Şu bir gerçek tek haklı olan taraf da kullanıcılar,çünkü biz bu ürünü bize dikte etmeye çalışanlara inandık.Bizim suçumuz da bu.

kekob Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön