View Single Post
Eski 02-12-2011, 19:15   #1722
Sevgi Durul
Ağaç Dostu

Sevgi Durul's Avatar

Giriş Tarihi: 02-08-2009
Sevgili hanndan, kasımpatıları ben de çok seviyorum. Bu sene budamasını güzel yaparsam daha güzel olacaklarını umuyorum.

Zeytin topladığımız ikinci gün, işi bırakmış evciğe doğru yürüyordum, güneş kıpkırmızı ve tabak gibiydi. Ben içeri girip makinayı alana kadar yarısı saklanmıştı bile. Yani, o güzelliği çekemedim.

Sevgili lir, çok teşekkür ediyorum. Sevgiyle...

Sevgili Cemo, ben de senin bahçeni çok seviyorum. İstersen bahçeleri değişelim.

Sevgili fatma sunay, hoş geldiniz. Arkadaşlar dört koldan pestilleri bekliyorlardı. Sanırım hiç biriyle karşılaşmadınız. İşten güçten pek yazamıyorum ama geldiğinizi okudum. Beğenileriniz için çok çok teşekkürler...

Sevgili Uzaylı, teşekkür ediyorum. Hepimiz birbirimizden bir şeyler öğreniyoruz. Zeytin topladığımız o alet, plastikten ve tarak gibi bir şey. Zaten adı da zeytin tarağı. Bizimkiler eski, şimdi googleda baktım, yeni fiatı 1TL. imiş.

En kısa zamanda kendi diktiğiniz ağaçların meyvelerini keyifle, sağlıkla toplamanızı dilerim.

Sayın adanatarımhane, sayfamızı ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. İlçemiz aynen söylediğiniz gibi, temiz kalmış, kalabilmiş nadir yerlerden biri. Adli olaylar yok denecek kadar az. Saygıyla...

Sevgi Durul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön