View Single Post
Eski 02-12-2011, 08:44   #45
kekob
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 21-11-2011
Ben sizleri çok iyi anlıyorum,ama yazılanlar ister istemez olayı bu noktaya getiriyor.Örneğin adana tarımhane ürünlerin aynı olup olmadığına dair bilimsel çalışma istiyor.Başarısız olan onların sattığı ve savunduğu ürünler neticede.Nede başarısız olduklarını bilimsel olarak kendileri araştırmaları gerekmez mi?Hem böylece kendi hatalarını görürler düzeltme şansları olabilir.Ama hiç bir deneme çalışması yapmadan böyle ürün çıkartılırsa;ve zaman içerisinde ürünlerin rengi şekli kokusu formülü sürekli değişirse insanların emekleri ve iyi niyetleri suistimal olmaz mı?Nitekim gerek B5A gerekse dico sayfalarında bu tür sonuçlar ve hiç olmadığı kadar tartışmalar yaşandı.Dikkat çekmek istediğim olay bu;demek ki bir şeyler var ört bas edilmeye çalışılıyor,bunlar da zaman içerisinde açığa çıktıkçafarklı tartışmalar yaşanıyor.Ve hep yapılan şu bu ürün veya ürünleri benimseyenler ve savunanlar genelde kendi hatır ve güvenirliklerini ortaya koyarak hareket ettiler.Aslında olaylara bakarsanız hep entrikalar.Bir açıklama ertesi günü farklılaşmış tam bilgi ve kapasitesi olmayan insanların açıklamalarından öteye gidemiyor.Bunu olması gereken şu arkadaş ben bu ürünü üretiyorum,deneme çalışmalarını oralardan elde ettiğin bilgileri sunarsın insanların taktirine bırakırsın.Yok abiciğim böyle olmuyor her seferinde bu ekip ve firma ne yapsa allanıp pullanıp süslenip farklı anlatılmaya çalışılıyor.Brnde bunların aslı olmadığının farkına vardım.Yani Hacı murata mercedes farı takmakla mercedes olmuyor.

kekob Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön