View Single Post
Eski 22-11-2011, 19:31   #171
ecs
Yeni Üye

ecs's Avatar

Giriş Tarihi: 29-11-2010
Günlük hayattan tanıdığım hiçkimse olmamasının verdiği tedirginlikle geldiğim toplantıdan çok keyifli ve çoşkulu ayrıldım. Sevgili Mine Hanım, ağzınızdan çıkan her kelimeyi kaçırmamak için büyük gayret sarfettim. Gülen yüzünüz , sorulan her soruya bıkmadan büyük sabırla, içtenlikle cevap vermeniz beni çok mutlu etti. Sizi tanımaktan çok mutlu oldum, emekleriniz için teşekkurler. Katıldığım ilk toplantı olduğu için çok kimse ile tanışmasamda aklımda kalanlar , Acemi Füsün (canan çelikleri için teşekkurler) , Gondag ( mavi kelebek çeliklerinizin biri saksılı ile bende , teşekkurler), Ferda Hanım ve kardeşi Urla Bahçe, Uzaylı ( fındık turp tohumları için teşekkürler ), Fatma Demirel, Nurcan Hanım , Hülya Hanım ( kekler çok güzeldi ellerinize sağlık), Mehmet bey, Çekirdek ve ismini hatırlayamadığım ama merhabalaştığım tüm arkadaşlar; hepinizi tanımaktan çok mutluyum. Cihat Bey e ilgisi ve yardımları için ayrıca teşekkur ediyorum. En kısa zamanda yeni bir toplantıda buluşmak isterim. Sevgiler... Unutmadan ; toplantı ile ilgili tek şikayetim tüm fotograflarda suratı beş karış, memnuniyetsiz ve mutsuz görünmem oldu maalesef) Sera içinde güneş gözlüğü takmak istememem ve gözlerimin gün ışığı ile pek anlaşamaması bunun nedenidir, lütfen yanlış anlaşılmayayım))

ecs Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön