View Single Post
Eski 14-11-2011, 20:11   #1693
Sevgi Durul
Ağaç Dostu

Sevgi Durul's Avatar

Giriş Tarihi: 02-08-2009
Sayın Lilium, aynen seneye kısmet diyoruz. Ben altın çileklerden 10-15 çelik yaptım ve
bu çelikleri ısıtılmayan kapalı ortamdaki diğer bitkilerimin saksılarına diktim. Tutar ve yaşarlarsa seneye erken davranmış oluruz.

Sevgili Satı, beğenileriniz için teşekkürler ediyorum. Sağ olun, var olun.

Zıpçıktı ve mavişler dışarda, beyaz mavişin üzerinde çiçekleri var, hala. Kasımpatıları çok seviyorum. Çeşitlerini toplamaya devam ediyorum. Budamalarını da tam yaparsam, seneye daha güzel olacaklar.

Menengice burada da çitlembik diyorlar. Geçenlerde bir tanesinin tadına baktım, güzeldi.

Ege, bayramda gelişiyle bizleri sevindirdi. Torunumla 6. kuşaktan kardeş torunları oluyorlar. Dünya ne kadar küçüldü, bunu sayın tturt'un geçen bahar yaptığı tohum dağıtımında fark etmiştik. Bayramda akrabalarını ziyarete geldiklerini öğrendiğimizde, bizde onları çaya davet ettik.

Sevgili Sevim Öğretmenim, çok sağ olun. Forumda mesajlarını okumadan geçmediğim arkadaşım, keşke yolumuz sapa olmasaydı da uğrayıverseydiniz. Manisa bize epey uzak ya da şöyle söyleyeyim, Manisa'nın en uzak ilçelerinden birindeyiz. Kütahya ile il sınırındayız. Ama kapımız size her zaman açık, bekleriz inşallah. Sevgiyle...

Sevgi Durul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön