View Single Post
Eski 30-10-2011, 13:42   #539
aliatilgan
Yeni Üye

aliatilgan's Avatar

Giriş Tarihi: 27-10-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi DilSe Mesajı Göster
Nasıl anlatsam, nerden başlasam.
Bu siteye üye olmasaydım kesinlikle hayatımdan çok şey eksik olacaktı.
Düşünüyorum ki demek ki insanların yürekleri güzel olunca, üretmeyi, paylaşmayı kendilerine ilke edinince, bu kadar mükemmel şeyler ortaya çıkıyor. Burada kimseyi bizzat tanımıyorum. Ama emin olduğum bir tek şey var ki, o da buradaki herkesin yüreğinin çok güzel olduğu gerçeği. Bu güzellikler de onların yansıması şüphesiz.
İnsanın kendi türüne değer vermediği şu günlerde, başka canlılara hayat vermek, onların ihtiyaçlarını karşılamak, zaman ayırmak herkesin başarabileceği şeyler değil çünkü.
Galiba insanın yüzü bu kadar doğaya dönük olunca, sanatçı bir ruh uyanıyor içinde. Burayı görünce de gözlerim kamaştı.
Gördüklerim sadece insanların göz zevkine hitap etmek değil, ondan çok çok daha öte de bir şey. İnsanların çöp deyip geçtiği şeyleri değerlendirmek, çok düşük bütçeyle bile mükemmel ve bireye özgü şeyler yaratmak, bireysel olarak geri dönüşüme katkıda bulunmak, sanatçılık, nesnelere farklı bakış açısı, paylaşımcılık daha neler neler...
Büyüklerimle, küçüklerimle herkesi yürekten tebrik ederim.
Sizler, iyi ki varsınız ve ben, iyi ki buradayım.
DilSe arkadaş ne kadar güzel anlatmış. İşte ben de aynı DilSe gibi düşünüyor ve sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyiki varsınız...
Not:Hepinizin eline, diline, yüreğine sağlık.

aliatilgan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön