View Single Post
Eski 10-10-2011, 07:09   #59
Adil
Ağaç Dostu

Adil's Avatar

Giriş Tarihi: 25-04-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi berrinb Mesajı Göster
Sevgili Adil ,seranızın aşamalı görüntülerini eklemişsiniz...Çok güzel olmuş eve de yakın oluşunu çok sevdim...Ağaçların zarar verilmeden yer değiştirilmesi iyi olmuş...Ellerinize sağlık...İnşaallah iyi günlerde bitkilerinizi yetiştirirsiniz... Buz çiçeği de çok arsız bir çiçektir..Biraz nemli ve hafif topraklarda yerleri büsbütün sarabilir...Yüksek bir saksıda sarkar ve görüntüsü güzel olur...Başarılarınız daim olsun..Size ve ailenize selamlar ve sevgilerimi yolluyorum)
Bizdende ailenize ve sizlere saygılar selamlar Berrinb Hanım.
Bizim hanımda böyle çiçek ve bahçe işlerini benden çok sever.Daha şimdiden seraya el koydu diyebilirim.4 m karesini marul dikti.****** biz bu serada sadece hayalimizdeki o toprakla 12 ay uğraşma fırsatını yakalamış olduk.Buda bizi fazlasıyle mutlu ediyor.Emekli olalı 1 yıl olmadı fakat iyi yol aldığımı düşünüyorum.O düzenlemeleri yapmadan önceki foyoğraflara bakıyorum bilgisayarda ve aradaki bu büyük farkı görebiliyorum.Gören komşular da çok beğendiler.Şimdi bu seranın ön tarafına bir kamelya yapmayı düşünüyorum.Duvarın üzerinde 1 metre geriye doğru çiçeklere ait toprak alan bıraktıktan sonra masa ve sandalyelerin koyulacağı yeterli bir alan yapmayı düşünüyorum.Onunda etrafında bazı projelerin olacak .Kamışların kenarında olduğu bir küçük havuz.****** buda yetmeyecek ve devamı gelecek.Her şeyi siz değerli dostlarımla paylaşmaya devam edeceğim.

Adil Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön