View Single Post
Eski 09-10-2011, 18:46   #5238
Güler
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Sevgili Birol, seni yeniden aramızda görmek çok hoş, bahçeme de her zaman beklerim.

Sevgili osbar, siz buyrun. Çayımız ve patates böreğimiz her zaman mevcut.
Üzülmeyin arkadaşlar bahçenizi renklendirmede size yardımcı olurlar.

Sevgili arkadaşlar dün akşam burada ince ince yağmur yağmağa başladı. Sabah erken kalktığımda halâ ince ince ve fısıltı gibi sessizce yağıyordu.
Çayı ateşe oturtur oturtmaz hemen üzerime bir yelek alıp balkondaki salıncağa uzandım.
Yağmurun sesini içime sindire sindire dinledim. Taaa uzaklara baktığımda sanki ince bir gri tül inmişti dağlara.
Ağaçların yaprakları yıkanmış, çim diri diri yemyeşil duruyordu karşımda. Yağmur damlaları güllerin başlarını hafifçe eğmişti. O an içimden hem gülleri koklamak hem de taç yapraklarındaki yağmur damlalarını öpmek geldi. Biraz daha bekleyeyim de yağmur dinsin dedim kendi kendime.

Daha sonra yağmur durdu, ben de makineyi kaptığım gibi bahçeye çıkarak sizler için güzel kareler yakalamaya çalıştım.

Yağmurdan sonra meyve ağaçlarındaki meyveler bile güzel kokular saçmaya başlamışlar, gülleri kokladım, sundavillanın zarif çiçeklerini işaret parmağımın tersi ile adeta bebek yanağını okşar gibi inciltmeden okşadım.

Yağmur damlaların üzerlerinde kristal kristal parlayan gül goncalarından birkaç tane keserek evin kapısına güzel bir dekor hazırladım, şimdi üzerine" Hoş Geldiniz" diye zarif bir yazı bulmalıyım.

Eve gelenler zili çalmadan evvel güzel, taze bir dekorla karşılanacaklar.
Bakalım sizler beğenecek misiniz?

Name:  PA090672 (600 x 450).jpg
Views: 1168
Size:  50.4 KB

Name:  PA090670 (600 x 450).jpg
Views: 1096
Size:  50.7 KB

Name:  PA090671 (600 x 450).jpg
Views: 1148
Size:  52.0 KB

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön