View Single Post
Eski 27-09-2011, 23:27   #614
zenfree
Ağaç Dostu

zenfree's Avatar

Giriş Tarihi: 20-03-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi PlentyPlant Mesajı Göster
Sukulentlerinize hayran kalmamak mümkün değil Sayın Zenfree. Bir türlü mutlu edemedim bendekileri böyle. Emeklerinize sağlık.
Sayın PlantyPlant, çok teşekkürler sizin nadir türlere nasıl baktığınızı sayfalarınıza gıptayla izliyoruz. O bitkiler bende olsa halleri nice olur bilmem.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi adneser Mesajı Göster
Sayın Zenfree

Hepsi birbirinden güzel elinize sağlık
Beğenmenize çok memnun oldum. Saygılarımla.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Vildan Sönmez Mesajı Göster
Sevgili Zenfree saksıda senin, bahçede Cemo'nun sukulentleri rakipsiz, muhteşem.
(Aynı mesajı Cemo'ya da kopyalıyorum)
Vildan Hanımcığım, sukulentleri sizin sayfalarınızda göre göre hayran oldum. Başlıklarınızı kaç defa baştan sona okudum inanın bilmiyorum. Sizden bunları duymak ne kadar güzel, ama lütfen bu kadar mütevazı olmayın. Sizin terasınızdakileri örnek almaya çalışıyorum.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi gülsu Mesajı Göster
sn zenfree kaktüs ve suklulentleriniz çok güzeller. Emeklerinize sağlık.
Sayın gülsu, çok teşekkür ederim. Sizlerin beğenileri beni daha da heveslendiriyor.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi serilaaa Mesajı Göster
Sayın Zenfree succulentlerin hepside birbirinden güzeller.Bilhassa Senecio Rowleyanus'un bu kadar gelişme göstermesi çok hoş.Ellerinize sağlık.
Sayın serilaaa, teşekkür ederim. S.Rowleyanus iyi gelişti, ancak ne zaman çiçek açacak merak ediyorum. Türlerim sizinkiler gibi günden güne artıyor ben de sizin gibi raf almayı düşünüyorum. Düzenlemeniz bana fikir verdi.

zenfree Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön