Konu: Polen
View Single Post
Eski 26-09-2011, 14:54   #16
seyyah53
Ağaç Dostu

seyyah53's Avatar

Giriş Tarihi: 13-03-2010
Ozur dileyerekten dayanamadim tekrar yaziyorum...

Simdi bu yaziyi okuduk insanlarin aklinda yerli mali uretim polen zararli cocuk felcine yol aciyor fikri kalir mi?...kalir..camur at izi kalsin...

internette yazilan tamammen tuccar zihniyetli bir yazi...

0-2 yas arasi cocuklarda cocuk felcine yol aciyor...

aricilik ile ilgilenmis hangi kisiye sorarsaniz sorun uzman olmasina gerek yok...ari urunlerinin 0-2 yas arasi bebeklere hangisinin olursa olsun yedirilmemesi gerektigini bilir ve soyler ...kaldiki buna bal da dahil...

hatta bal hamile donemindeki annelere bile yasaktir bunun nedeni balin zararli olusu degil ..balin icerisinde bulunan adini simdi hatirlayamadigim...bir maddenin o donemde anneye ve bebege zarar vermesi...

'yerli ureticiye guven olmuyor' ne buyuk bir laftir...

ne kadar taniyorsun yerli ureticiyi...hic uretim esnasinda bulundun mu?,..

Madem duzgun kurutulmuyor burda madem sen bu iste 'ilksin' bir kurutma makinesi ne kadar biraz para yatir hatta git makineyi o cok sevdigin ispanyadan al poleni de burdan kendin kurut ... ama ne geregi var hic sermayeni harcama gittigi yere kadar ...tutmazssa dukkani kapatir gider emlakciliga da baslarsin...

ama olurmu gelen musteriye diyecekki urunlerimiz yurt disindan neden bolesi satiyor cunku...

sayin denizakvaryumu....yaziniz soyleydi...'Polen doğru kurutulmadığı zaman ÇOCUK FELCİNE yol açabileceğini yeni öğrendim.'

ortada kesinlesmis bir bulgu yok belki dogrudur belkide yanlis...fakat cirkin bir internet pazarlamacisinin yazisina siz bile inanmissiniz...

internetten buldugunuz her yaziyi kesin bbir bulguymus gibi getirip buralara kopyalamaniz bence cok dogru degil...

seyyah53 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön