View Single Post
Eski 26-08-2011, 15:24   #306
sariefe
Ağaç Dostu

sariefe's Avatar

Giriş Tarihi: 10-07-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Vildan Sönmez Mesajı Göster
Sayın kardeşim, güneş etrafında sağlıkla, mutlulukla, tekrar tekrar turlar atarsın inşallah....

Son kaktüslerin çok güzel ve ender bulunan türler. Takip ettiğim satış yerlerinde hiçbirini görmedim desem yalan olmaz.
Hep birlikte inşallah sayın ablam.

Bu türleri Türkiye' de bulmak pek mümkün değil. Ben de hiç görmedim. O nedenledir ki değişik ülkelerden bulup aldım. Mammillaria theresae, Puna bonnieae ve Trichocaulon cactiforme Macaristan' dan, Aztekium hintonii Fransa' dan Almanya aktarmalı olarak, Avonialar Amerika' dan, Astrophytumlar Belçika' dan ve Mammillaria luethyi Almanya' dan gelen turist bitkilerdir.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Oğuzhan Mesajı Göster
Puna bonnieae MUHTEŞEM
Bence de

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mrmusti Mesajı Göster
Bir haftadır Antalyadaydım. Bu akşam geç saatte elimde sayısını bilmediğim bir sürü kaktüs ve suculent ile döndüm. Bu arada yaş gününüz olduğunu öğrendim.
Aileniz ve bitkilerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve çok daha bol çiçekli nice güzel günler dilerim.
Sayın abim güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Hep birlikte inşallah. Yeni güzelleriniz hayırlı olsun. Keşke size eşlik edebilseydim. Bir gün bende bir gezi düzenlemeyi çok istiyorum. Birlikte döneceğim saksı sayısınıda Allah bilir. Bir gözüm sayfanızda olacak. Ekleyinde görelim güzellerinizi.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi aygün Mesajı Göster
Sevgili sariefe, Biraz gecikmekle birlikte aslında dileğim; her günün başka güzelliklere yelken açtığın, yeniden doğduğun bir gün olsun.
Nice yıllara canım.

Ve sergin...Yine bir sariefe kılasiği, hiç şaşırmadım. Sunumdaki estetk, özen vs.
hepsi harikalar, ayıramayacağım

Sevgiler...
Sevgili aygün, çok teşekkür ederim. Sözleriniz benim için çok değerli. Sergiyi beğenmenize de sevindim. Bir başkasında görüşmek dileğiyle...

Sevgiler...

sariefe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön