View Single Post
Eski 22-08-2011, 22:37   #300
sariefe
Ağaç Dostu

sariefe's Avatar

Giriş Tarihi: 10-07-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi gülenmelek Mesajı Göster
Büyük bir hayranlık ve beğeni ile dolaşıyorum sayfalarınızı. Hepsi o kadar güzel ki. Hiç bilmeyen bir insanın bile sukulent ve kaktüs edinesi geliyor
1. sayfa 1. mesajdaki Matucana madisoniorum'dan bende de mevcut. Ama sizinkinin simetrisini görünce hayran hayran izliyorum sadece, bende ki o kadar simetrik değil çünkü. Yine de çok seviyorum onu
Büyük bir zevkle takip edeceğim sayfalarınızı
Beğenmenize sevindim sayın gülenmelek. Eğer bir kişiye bile bu güzel canlıları sevdirebilirsem ne mutlu bana. Ne kadar çok olursak aldığımız zevkinde o denli artacağını düşünüyorum.

Bu sayfalar sizin için hazırlanıyor. Her zaman beklerim. Saygılarımla...

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Fatih Mesajı Göster
Sayanın gizli takipçisiydim ne yalan söyleyeyim

Ancak Astrophytumları görünce yazmanın zamanı gelmiş artık dedim. Çok güzel türleriniz. Bol çiçeklerini görürsünüz umarım. Bu yıl çok mammilaria çiçeği gördüm.Dilerim sizde bol bol Astrophytum çiçeği görürsünüz
Sizi sayfamda görmek ne güzel sayın Fatih. Şeref verdiniz. Benim çiçek görmem demek sizin de görmeniz anlamına gelecek. Çünkü ilk işim fotoğraflarını siz sevgili dostlarla paylaşmak olacaktır. Saygılarımla...

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi zenfree Mesajı Göster
Sevgili Sarıefe, bitkilerinde sen de çok özelsin. İyi ki doğmuşsun. Nice mutlu yaşlar, yumuşak dikenli, bol çiçekli yıllar.
Siz de öyle sevgili zenfree. Güzel söz ve dilekleriniz için teşekkür ederim.

Saygılarımla...

sariefe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön