View Single Post
Eski 18-08-2011, 16:43   #274
sariefe
Ağaç Dostu

sariefe's Avatar

Giriş Tarihi: 10-07-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ankstel Mesajı Göster
Ne demek sarıefe bey bende ne varsa sende olmayan söylemen yeter .

şunu iyi biliyorum sen benden daha iyi bakarsın bitkilere başarılarının devamını diliyorum.
Sevgili ankstel çok naziksiniz ama iltifat ediyorsunuz. Ben de iyi biliyorum ki sizden öğreneceğimiz çok şeyler var.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi sevim.K Mesajı Göster
Efecim o minicik aporocactusun yavrulamasına çok sevindim, güle güle büyüt.

Bir yandanda aman bol bol yavru versin dedim, benim miniciğim öldü çünkü
Sevgiler
Sayın hocam teşekkür ederim. Sizdekine üzüldüm ama biliyorsunuz ki bu da sizin. Hem artık iki tane. Ne zaman isterseniz paylaşabiliriz.

Sevgiler...

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bettyycim Mesajı Göster
Sevgili Sarıefe bayıldım çeliklerine hepsi çok sağlıklı sergin harika olmuş, bu arada Ocak toplantısında Senecio çeliğini ben getirip tutuşturdum eline
Neeeeeeeeeee Yav ben sizi Ocak ayından beri arıyordum. Ama gökte arıyordum. Meğer yerdeymişsiniz benim gibi. İşe bak. Bu bitkinin üzerine daha nicelerini paylaştık. Farkında değilim. Ama şimdi herşey daha açık. Hatırlarsanız ben kapalı kısıma geldiğimse siz, Güler ve nrkrkmz Hanımlar bir masada oturuyordunuz ve beni masanıza davet etmiştiniz. Ben öncesinde sizinle forumdan yazışıp bitki de paylaşmış olmama rağmen sizi şahsen tanımıyordum. Masanıza oturduğumda tanışmıştık. O Senecio' yu da henüz tanışmadan önce verdiğiniz için sizi farkedememişim. Yani Senecio' yu verdiğinizde sizi tanımıyordum, Stapelia' yı verdiğinizde tanıyordum. Çünkü biri toplantının başında diğeri sonundaydı. İlginç.

Artık Senecio kaynağını sorarsa verebileceğim bir cevabım var. "Tabi ki bettyycim" diyeceğim

sariefe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön