View Single Post
Eski 09-08-2011, 16:56   #97
Yeşilefe
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 19-07-2011
Tebrikler

Sayın Sevil hanım,

Haftalardır bu forumda türlü türlü başlık okudum hatta bu sebepten arasıra eşimle de ters düştüğüm oldu ama sizin başlığınıza daha bugün denk gelebildim.Öncelikle başarınız için sizi ve eşinizi kutlamak istiyorum.Ayrıca benim gibi bu işin meraklılarıyla ve zaman yokluğundan olsun finansal imkansızlıklardan olsun henüz girişimde bulunamamış arkadaşlarla edindiğiniz tecrübeleri görsel ve yazılı olarak paylaştığınız için çok teşekkürler.

Benim de naçizane size bir kaç sorum olacak.Daha önceki mesajlarınızdan birinde ilk sürgünlerden 400-500 kg civarı ürün alacağınızı ama henüz satış ve pazarlama konusunda bir ön çalışmanızın olmadığını söylemiştiniz.Bu konuyu ben de şu an çok merak ediyorum.Şu an itibariyle anlaştığınız bir firma var mı yoksa ihracata yönelik bir girişiminiz var mı?

Ben İzmirde yaşamaktayım ve İzmir Karaburunda aileme ait bir miktar arazimiz var.Sizin yaptığınız gibi bir deneme de ben İzmirin iklim şartlarında yapmayı düşünüyorum.Sizin 200 m2 lik denemenizde A dan Z ye sera kurulum+fide+besin eriyiği+su+elektrik+görünmeyen masraflar olarak biraz daha detaylı yazabilirseniz,bizimle paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Selamlar saygılar
Korcan Ünsal

Yeşilefe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön