View Single Post
Eski 24-07-2011, 16:02   #101
caucasus
Ağaç Dostu

caucasus's Avatar

Giriş Tarihi: 15-01-2006
Cool

Bende bir anı daha patlatayım... Bumm dermişim
Mutfakta gecen bir olay ancak yemeklerle ilgili değil.
Şofben mutfakta ve normal tüp kullanıyoruz. Şofbende kullandığımız dedantörden aralıklarla ses gelip duruyordu, bende tüpçü geldiği zaman arkadaş bundan böyle sesler geliyor bir sakatlık olmasın dedim yok abi bir şey olmaz dedi gitti.
Epey bir süre geçtikten sonra şofbeni yakmaya çalıştım bir türlü yanmıyor, dedimki dedantör gitti. Hemen tüpçüyü aradım bir adet dedantör sipariş ettim. Hemen dedantörü taktım tekrardan şofbeni yakmaya çalıştım yok ne yaptıysam çalıştıramadım.
Kendi kendime şofben bozuldu diye karar verdim. Hemen yedek şofbenimi çıkardım yerine taktım ancak su sızdırıyordu hemen hırdavatçıya gittim conta aldım ( Takım çantamdakiler olmadı ) Hızlıca eve geldim büyük bir uğraş sonunda şofbenimi değiştirdim. Yakmaya çalıştım yok. Bir türlü yanmıyor ne yaptıysam olmadı, deliye döndüm durdum, etrafın kirlendiğinemi yanayım ikisininde bozuk olduğuna mı yanayım. Hani bozulacak birşeyde yokya neyse.
Bir ara tüpü kaldırdım işte o zaman kafama dank etti
'' Meğerse tüpüm bitmiş '' Kendi kendime hem kızdım hemde güldüm İşte böyle bir maceram oldu.

Düzenleyen caucasus : 24-07-2011 saat 16:05 Neden: Yazı ekleme.
caucasus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön