View Single Post
Eski 14-06-2011, 20:39   #12
Hatice Tarhan
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 12-03-2009
Çok teşekkür ederim arkadaşlar,henüz çalışma bitmeden resimlerini koymamın sebebi değerli fikirlerinizle bana yol göstermeniz.
Saksının çapı 48cm. su kuyusunu kürdan kabını taşlarla kaplayarak yaptım,içine denizden bulduğum ağaç parçasını makara gibi hazırladım elektrik teli ile tamamladım takıda kullanılan zincir taktım ,uç kısmına küçük kova yapacağım kilden.Sayın Adrenalinden aldım kuyunun yapım aşamalarını kendisine çok teşekkür ederim.
Salıncak olan ağaç şimşir, bonsai yapmak için tellemiştim buraya nasipmiş.
Yürüyüş yolunu denizden bulduğum çakıllar ve çimento ile dondurdum, çitleride koçtaş tan aldığım hobi çıtaları ile yaptım.
Taşlarla kaktüs köşesi oluşturmaya çalıştım, içine kaktüs ve sedum ektim, yürüyüş yolunun kenarına kalanşo, çardağın üzerini de mor salkımla sardırdım.Boşluklara çim ve çeşitli sedum ve kaktüs ekmeyi düşünüyorum.Çardağın içine masa sandalye yapıyorum.
Sayın Yaylacı aydınlatıcı bilgiler için çok teşekkürler.
Küçük aksesuarları kendim yapmayı düşünüyorum herşeyin doğal olmasını istiyorum zorda kalmadıkça yapay bir şey kullanmak istemiyorum tabi başaramassam mecburen koyarım.
Minyatür bahçe çalışması yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin,çok keyifli....

Hatice Tarhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön