View Single Post
Eski 11-05-2011, 16:23   #159
memet
Kaybettik, Allah rahmet eylesin

memet's Avatar

Giriş Tarihi: 18-02-2006
Altın konusunda bir sürü şey yazdım, "varolanı savunmakla" ne kastettiğini anlamış değilim.
Altını siyanürden başka işleme yolu olmadığını birden çok kere yazdım.
"Bu uygulama yerine" diye de bir şey yok. Sadece altın işlerken siyanürün çevreye zarar vermesine engel olmak diye bir şey var. Bilmem kaç kere yazmışımdır bunu da. Hatta sadece altın ya da siyanür değil, bütün madenlerin çevreye zararının sözkonusu olduğunu ya ciddi bir tavrı alınıp bütün madenlerin çevre sorunu yaratmasına karşı çıkılması gerektiğini, sadece altına itiraz ediliyorsa bunun ciddiye alamayacağım bir şey olduğunu söyledim. Kaza olan maden konusuna da defalarca işaret etmiştim.

Elşetiriler böyleyse;

"Ama işin kötüsü siz aynı ilahlaştırdığınız politikacılar gibi ." ( külli yalan oluyor bu, eleştiri değil. Gösterin nerede dediğimi dediğimde bir cevap , işte şurada yaptın gibi bir alıntı da olamadı.)

Veya böyleyse;

"Karşı duruşta bulunarak bu endişeleri yok sayarak siyanürle altın arayan kuruluşun temsilcisi edasıyla bütün ön görüleri ret eden kişi olarak memet'i de kınıyorum."

Bunlar agresif bir tavır değilse, benim de pek bir agresif tavrım yok.

Özetle bana karşı kullanılan bu cümlelere karşı, "agresif tavırlarınızdan vazgeçin" demeni beklerdim.

memet Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön