Konu: Sarıcan
View Single Post
Eski 12-04-2011, 09:00   #11
garlangufa
Ağaç Dostu

garlangufa's Avatar

Giriş Tarihi: 03-01-2011
Sevgili Sarıcan,

Size yazdığım ilk yazıda "sizi sanki daha önce biryerden tanıyor gibiyim" demiştim. Yanılmamışım...
Ben istanbul yapı marketlerinde haldır haldır topraksız tarım için gereken düzenekleri bulmaya çalışırken, bana "çalıştığın yerin kapısından çık, yolun karşısındaki dükkanda bulursun aradıklarını" demiştin. Ve hakikaten orada bulmuştum aradığım malzemeleri. Benim 25 yıldır farketmediğim o dükkanı,daha önce beni hiç tanımayan birinin nerede çalıştığımı tahmin ederek söylemesi durumunda, daha önce tanışmadığımıza kim inanır ? Düşünceler, dilekler, gönüller bir olunca her insan 40 yıllık tanıdık gibi olur. Tıpkı buyılki Ağaçlar.Net toplantısında olduğu gibi. Kim diyebilirki Ensar ı 40 yıldır tanımıyorum, Acemi_çaylağı **** Güler hanımı 40 yıldır tanımıyorum. Paylaşım, duygular, içtenlik okadar belirgindi ki ancak 40 yıllık dostlar böyle sıcak ortamlar oluşturabilir. Bir pazar sabahı Kudret abiye telefon edip "kahvaltıya geliyoruz eşiml" diyebiliyorum. Kim diyebilirki Kudret abiyle 40 yıldır tanışmıyoruz.

İyiki varsınız,
Bilgi paylaştıkca güzeldir.
Denizcilerin dediği gibi..."Pruvamız neta, rüzgarımız kolayına olsun"

garlangufa Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön