View Single Post
Eski 07-08-2005, 09:31   #6
malina
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Bu yarışmada jüri görevi bana düştü...

Klasik 1., 2., 3. yerine, ilk 5 fotoğrafı belirlemeyi daha uygun buldum... Bu da 5 sponsor bulmamızı gerektiyor. Neyse arayacağım

Aslında geçen yarışma için kazananlardan bir ses çıkmadı, belki ödül kısmını iptal etmemiz de gerekebilir...

Daha da önemlisi yarışmaya katılanların bir kısmının forumda (yarışma konusu da dahil) hiç bir yazışmaları yok. Buradaki yarışmalar belli bir amaca yönelik. Ağaç galerisini zenginleştirmek kadar ağaç severleri bir araya getirmeyi de amaçlıyor. Buna da bir çözüm bulmamız lazım...

Yalnız ağaçlar konulu yarışımanın, ilk 5'e giren fotoğrafları:
Alfabetik sırayla:

sessizlik
creeps

yalnız ağaç
deniz70

efkar
fotomadenci

yalnızlık..
pixelturk

kayalıklar da yaşam
Yusâ

Gerekçemi özetliyeyim:

Yalnız ağaç denilince, çevresinde ona eşlik edecek ağaç yok diye düşünüyorum. Bunu anlamam için ağacın etrafındaki boşluğu görebilmem gerekir... Fotoğrafları bu bakış açısıyla seçtim...

Bu 5 arkadaş posta bilgilerini mail adresime iletirlerse, kendileriyle bağlantıya geçer, ödüllerini gönderirim. Şeffaflığı sağlamak için, bana yazıp yazmadıklarını burada belirtmelerini rica ederim.

Sponsorlardan birinin verdiği ödülü sadece bir kişi seçebilir... Listeye buradan bakabilirsiniz

Önemli not:

Var olan ödüllerden birini, sizden önce başka bir arkadaş seçmiş ise diğerlerinden birini seçmeniz gerekmektedir. Sadece bağlam yayınları birden fazla kişiye kitap verebileceğini belirtmiştir. Daha fazla sponsor bulup seçim olanağını arttırmaya çalışacağım.

Özetle; önce davranan, istediğini seçme şansına kavuşur

Düzenleyen malina : 24-02-2006 saat 23:39
malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön