View Single Post
Eski 27-02-2011, 13:34   #111
yarenimex
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 27-03-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bahtiyar02 Mesajı Göster
Sevgili Vildan Sönmez ve Sevgili Jezebel dostlar; Tüm ailecek çok teşekkür ederiz. Çevremdeki yakınlarımın beni anlaması büyük bir şans. Bence içlerinden "zavallı bu yaşta kafayı yemiş idare edelim" diğiyorlardır. Özellikle çocuklarımı bu konuda bilgilendirip sevdirmeye çalışıyorum. Umarım büyüdüklerinde bunlardan bıkmazlar ve devam ettirirler.
Sevgili Jezebel Resimdeki türden hangisini belirtiniz?Göz hakkı üstümde kalmasın
Dediğiniz gibi gittiğim heryerde gözüm değişik bir tür arıyor.
Saygılar sevgiler
Sevgili Bahtiyar02, siz "İçlerinden diyorlardır" diyorsunuz, benim yüzüme diyorlar. "Okumuş, emekli adamsın ne işin var böyle şeylerle otla çöple, boşa emek harcıyorsun, illa emek çekeceksen para kazanacak bir şeylere emek çeksene yahu.. " diye. Ben hiç aldırmıyorum, sadece bu emeklerin sonucunu bekleyip görmelerini, bir zaman sonra onların da benim yaptıklarımın hepsini olmasa da bazılarını mecbur yapacaklarını söylüyorum sadece.Ben uğraşırken torunum (ilkokula bu yıl başladı) da, "Ben de ekeceğim, sulayacağım, çapalayacağım" diye devamlı etrafımda oluyor.Hem bana enerji veriyor, hem toprak bitki ve üretme konularını şimdiden uygulayarak öğrenmeye çalışıyor.Bizim yaptıklarımıza onların sahip çıkacağı garantisini de görmüş oluyoruz böylece. Olay bu, kim ne derse desin işimize bakacağız..Kolay gelsin..

yarenimex Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön