View Single Post
Eski 23-02-2011, 13:51   #1315
farukmagat
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 30-06-2008
Sayın Tezel,

Öncelikle sizin gibi birkaç arkadaş başta olmak üzere tüm agaclar.net üyelerini salımlıyorum. İnanır mısınız günümün büyük bir kısmı forumda geçiyor; ne kadar çok şey öğrendiğimi tahmin edemezsiniz. (veya edebilirsiniz)

Besin kiti ile ilgili sorduğum soruya, neler yetiştirmeyi düşündüğümü sorarak cevap vermişsiniz; ilginize teşekkür ederim.

Planım şu şekilde:

415 metrekarelik bahçemdeki 21 metrekarelik seramı yavaş yavaş büyüterek, bahçenin tamamını çilek üretim tesisine dönüştürmeyi düşünüyorum.

İlk olarak 10 adet 100'lük (belki 125'lik) pvc borulara, değerli üye Akın Selçuk'un yöntemiyle cepler oluşturmak (24 adet) ve birkaç değişik dolgu materyali ile denemeler yapmak niyetindeyim. Dolgu ile ilgili önerilere açığım. (lütfennn!)

Besin eriyiklerini sizden temin edebileceğimi isöylemiştiniz. Peki ec-metre ve ph ölçeri de sizden temin etmek mümkün mü yoksa başımızın çaresine mi bakalım.

Hesap bilgilerinizle birlikte üstteki soruma da yanıt verirseniz hemen siparişimi arz edeceğim.

Veeee, çalışmalara başlar başlamaz hemen değerli dostlarımızla çalışmalarımı paylaşacağım.

farukmagat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön