View Single Post
Eski 09-02-2011, 09:56   #58
Tubay
Ağaç Dostu

Tubay's Avatar

Giriş Tarihi: 20-02-2008
Ve Çinçin

Fotoğrafta çok sevimli görünebilir,ama sakın aldanmayınsadece uyurken böyle mahsum.
Çinçini ilk bulduğumuzda çok kötü durumdaydı,kulağından bir kene çıkardım,pirelerini temizledim.İlk aşılarında, fazla paraziti olduğundan günlerce bağırsak problemi yaşadı.Ama ilk günden beri ne kadar hasta olursa olsun yedi yedi yedi...Doyuramıyoruz
Şu an tam bir canavar.Her gün evden çıkarken ortalığı kontrol edip, bana sorun çıkaracağı her şeyi yok ediyorum.Ama o akşama mutlaka bir süpriz hazırlamış oluyor.Kırıyor,döküyor,dağıtıyor,parçalıyor
Ben hayatımda ilk defa bir kedinin kendini sevdirmediğini görüyorum.Sadece kulağını kaşıtmak için geliyor işi bitincede kaçıyor.Sürekli savunma halinde korku içinde yaşıyoruz,durup dururken üzerimize uçuyor ısırıp tırmalıyor.Oyun oynarken bize verdiği yaraları görseniz nasıl bir piskopatla yaşadığımızı anlardınız.Uyumak için bazen eşimin omzunu kullanıyor.Kuş gibi kafasını omuzdan aşağı sarkıtıp uyuyor.Sadece sabahları bizi ilk gördüğünde dudaklarını uzatıp öpücük yapıyor.Çünkü mama saati olduğunu biliyor.Arkadaşlarımız''can güvenliğimiz yok biz size gelmeyiz''diyorlar

Eklenen Resimler

Tubay Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön