View Single Post
Eski 01-01-2011, 13:38   #1
novazet
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 05-12-2010
Novazet / Bahçem

Merhaba, herkesin yeni yılını kutlar, sağlık, mutluluk ve başarı dolu nice yıllar dilerim.

Bahçe yapma çalışmalarım dahilinde internette araştırma yaparken tesadüfen bulduğum bu güzel forumu aslında tam olarak keşfetmem daha sonraları oldu. bir süre sessiz ve uzaktan takip ettiğim foruma “üyelerin bahçeleri” bölümünü keşfettikten sonra üye oldum. Bende oluşturmaya çalıştığım bahçemi sizlerle paylaşarak, bilgi ve tecrübelerinizden faydalanmak istedim. Kütahya’da ikamet etmekteyim ve meydana getirmeye çalıştığım bahçemde Kütahya merkezde bulunmaktadır. Hafta sonları ailece giderek toprakla uğraşacağımız, kendi sebze ve meyvelerimizi yetiştirebileceğimiz, ağaçlarının gölgesine kuracağımız hamakta uzanıp dinlenebileceğimiz bir bahçe hayalini hayata geçirebilmek için 2007 yılında bahçe arayışına girdim. Bu işe başlarken her ne kadar içerisinde meyve ağaçları olan bir bahçe satın almayı düşünsem de sonuçta aradığımı bulamadım. Bende boş bir arsa alıp sıfırdan bahçe oluşturmaya karar verdim. İki ay süren arayışlarım sonunda 2007 Ağustosunda fotoğraftaki 742 m² alana sahip imarlı arsayı aldım.

Bahçecilik ve bitkiler konusunda fazla bir tecrübem yoktu. İki yıldır süren uğraşlarımın sonunda bir şeyler öğrendiysem de daha yolun başında ve acemiyim. Bundan sonraki çalışmalarımda siz değerli forum üyeleri bilgi ve tecrübelerinizi benden esirgemezseniz bundan büyük bir mutluluk duyarım.

Eklenen Resimler

novazet Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön