View Single Post
Eski 30-01-2007, 16:12   #21
emekli
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 12-12-2006
ilginiz için çok teşekkür ederim şimdi düşünüyorumda keşke sizi daha önce tanısaymışım...şuan inşaat bitti...ancak suluzemin dediğiniz yerlerde sizin bohçalama tabir ettiğiniz şeyleri yaptırdım...su tesisatları döşendi, pissu boruları döşendi ve herikiside bizzat benim tarafımdan yaklaşık bir ay boyunca test edilip kontrol edildi ancak banyolara daha şap atılmadı...lavabolar,klozetler,seramikler alındı ama daha döşenmedi...çatı bitti,sıvası bitti,pencereler ve dış kapı takıldı.
çanakkale yöresinde ve denize yakın bir yazlık olduğu için biliyorsunuz bu yörede kuzeyrüzgarı kuvvetli eser..binanın denize bakan kısmını çift tuglalı ve arasında strafor malzemeli yaptırdım...neden bütün binayı yaptırmadım diye şimdi hayıflanıyorum çünkü binanın maliyetine etki edecek bir durum olmadığını şimdi biliyorum...nisan veya mayıs ayında tekrar binanın başına gidip eksiklerimi tamamlamaya çalışacağım bu arada internetten mümkün olduğunca bilgi toplamaya çalışıyorum...yardımlarınız için teşekkürler ****** ilk defa ev yaptırdığım için kaygım çok ve sizin gibi tecrübeli insanların bilgisine ihtiyacım var .:-)
Saygılarımla

emekli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön