View Single Post
Eski 30-10-2010, 15:57   #5
Hydrosuccess
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 18-06-2010
Bu konuyu açma amacım sadece kısıtlı bilgimi paylaşmak değil bir tartışma ortamını başlatmak.Hatta böyle bir yöntem değişikliğinin olamayacağının iddia edilmesi bile olumlu anlamda dinamizm yaratır diye düşünüyorum.Öncelikle veya sadece ilgili uygulamalara ait linklerin verilmesi sistematik yaklaşım açısından uygun olmaz.Konu ilerlediğinde mutlaka paylaşılır veya arama motoruna ilgili sözcükleri yazanlar rahatlıkla kendileri de ulaşabilirler.Açıkçası bu konu başlığı benim deneyimimin ötesinde zaten olmalıydı.Açılan her konu başlığında mutlaka başlangıçta tecrübe/bilgi paylaşımı zorunlu değil.Bir konunun merak edilmesi veya tartışmaya açılması (entellektüel anlamda provokatif) da gerekçe oluşturabilir.Kuşkusuz istemeyen katılmayacaktır ama tecrübeliler de katılmayacaklarsa zaten bir gelişme beklemek sanırım zor olur.Konu başlığı benim sınırlı olacak katkımın ötesinde kendi başına çok heyecan verici ve provokatif (dinamizm oluşturucu anlamda) Sanırım karar vermek için erken davranıyoruz sayın malina.

Hydrosuccess Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön