View Single Post
Eski 27-08-2010, 12:24   #68
filkova
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 07-05-2010
Ensar Bey sizi hayal kırıklığına uğrattığımı biliyorum....haklısınız da....yüzüm olmadığı için de arayamıyorum telefondan....birkaç kere bana sesli mesaj bıraktığınızı düşünüyorum ama sesli mesajlarınızda herhangi bir mesaj yok..herneyse...kompost projesine başlamıştım...zira benim işten çıktığımı öğrenen arkadaşlarım sürekli beni ziyaret ederek misafirim oldular....kısacası onlarla ilgilenmek zorunda kalıp ev hanımlığı yapmak zorunda kaldım..1 ay boyunca..aradından da Malkara belediyesinden çağırdılar çalışmam için..oraya başladfım...bir sürü iş..çevre ile alakaı şimdiye kadar hiçbirşey yapılmamış....çok fazala iş ve sorumluluk var....belki mazeret türetme gibi geliyordur bu anlattıklarım....istediğinizi düşünmekte haklısınız....açıkçası diyebilecek birşeyim yok...sizin yarım kalan projenizi yakın bir zamanda bitiremeyeceğim..gibi duruyor....benden bu konuda ümidi kesebilirsiniz....yarım bıraktığım için çok ama çok özürdilerim....ne desem boş bu saatten sonra....herneyse....size kolay gelsin..iyi çalışmalar.....Lebriz....

filkova Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön