View Single Post
Eski 11-06-2010, 00:16   #12
camouflage
Ağaç Dostu

camouflage's Avatar

Giriş Tarihi: 20-03-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi tourkana Mesajı Göster
Öncelikle fotoğraflar için çok teşekkür ederim.. Gezmiş kadar olmadıysak da o havayı oldukça hissettim..

Delik konusunda , diğer saksıların altlarına bakın önce , mutlaka drenajlı topraktan su tahliyesi için yeterli sayıda ve genişlikte delik olmalı. Aksi halde su drene olamaz ve kök çürümesine neden olur.

Fotoğraf konusunda ise ben şöyle yapıyorum, tavsiye de ederim, fotoğraf makinesinden yüklediğim bir resmi açıyorum (herhangi bir görüntüleyici kullanarak) , sonra PrintScreen tuşuna basıyorum ve ardından painti çalıştırıp mouse sağ tuşuyla yapıştırıyorum. Ordan görüntü kırpmayla çerçeve içini veya yayınlamak istediğim kısmı seçiyorum ve yeni bir dosyada farklı kaydedip, foruma onu ekliyorum.
Rica ederim, biraz daha vaktim olduğunda konu ile ilgili olanları eklemeye çalışayım o zaman.

Diğer saksılarda delik var ama üretim esnasında yapılanlardan. Ben bunun altını delmeye çalışırken birde kırmayalım

Bende fotoğrafları www.photobucket.com isminde sanal HDD ye kaydediyorum. Girdiğim forumlara sadece linkini veriyorum. Yani forumlarda ayrıca bir yük olmuyor ben mende istediğim zaman girip eklemeler yapabiliyorum.
Sizin seçtiğiniz yöntem oldukça uzunmuş.

camouflage Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön