View Single Post
Eski 25-05-2010, 08:50   #7
kerime
Ağaç Dostu

kerime's Avatar

Giriş Tarihi: 15-04-2010
İşte balkonumun en güzel çiçeği.Nasılda keyifli değil mi?

Arkadaşlar şimdi yazacaklarımı aslında yazmamıştım sizlere anlatmakta kararsızdım. Ama madem balkonuma buyurdunuz gönül balkonuma da buyurun diye düşündüm.Canım yavrumun hikayesi çok zor günler geçirdik beraber.Doğduktan 15 gün sonra fenalaştı kabız ve ishal oldu dr araştırırken dahada fenalaştı yeni doğan yoğun bakıma alındı ve araştırmalar yapıldı 17 gün yoğun bakımda kaldı. Eşime doktorlar ölecek diyormuş hep ama o bana anlatmamış üzülmeyeyim diye.Ben hipertansiyon hastasıyım ve ilk gebeliğimde 6 aylık ölü doğum oldu gebelik zehirlenmesi bu yüzden zaten yaralıydık.oğluma teşhiz koyuldu doğuştan kalp aort damar darlığı taburcu olup ordan çocuk kardiyolojiye gittik orası ameliyat için İstanbul'a acil yolladı eve uğrayıp birkaç bişey alıp yola çıktık.Ameliyat olduğunda 33 günlüktü açık kalp ameliyatı oldu 1 hafta sonra taburcu olup döndük. Sonrasında takiplerimiz yapıldı ve tekrar daralma farkedildi bu kez Ankara'ya götürdük anjiyo ile girip balonla açtılar ama sabahına yine tekrarladı.5 aylıktı o zaman.Şimdi 7 aylık takip yapılıyor tekrar ameliyat gerekecek ama biraz toparlasın denildi.Şu ara çok şükür biraz gerileme var umarım gerek kalmadan düzelir.Bebeğimin sağlık sorunlarından dolayı pek dışarı çıkamıyoruz, doktor enfeksiyon kapmasın grip yapmayın dedi.Havalar iyice açmadan çıkmıyoruz.Kapalı yerlere gidip çok kalmadan dönüyoruz.Çok uzun oldu ama paylaşmak istedim.okuyanlar lütfen oğluma dua etsin rabbimin kimin duasını kabul edeceği belli olmaz.

Name:  balkon keyfi.jpg
Views: 3010
Size:  53.3 KB
Name:  25.05.jpg
Views: 2088
Size:  45.1 KB

Düzenleyen kerime : 25-05-2010 saat 10:15 Neden: ekleme yapıldı
kerime Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön