View Single Post
Eski 22-04-2010, 09:48   #30
aliosmankuresir
Ağaç Dostu

aliosmankuresir's Avatar

Giriş Tarihi: 14-04-2010
teşekkür ederim sayın malbman,

redüksiyonları hallederim. o seviyeyi soracaktım zaten siz benden önce davaranmışsınız. yalnız hani motor oldu filan diyordum ya olmayacak sanırım. çünkü motor o bidon su yukarılarda olduğu zaman su basabiliyor 10 cm kadar su azaltılınca akım iyice yavaşlıyor. sanırım atman 105 siparişi vermem gerekecek. onun açıklamalarında 3 mt ve fıskıye motoru yazıyor. hem o zaman bidonu asmakla filan uğraşmaya lüzum kalmayacak. besinlerim de gelince hemen dikim yapmayı planlıyorum bugün bi arkadaştan çilek fidesi gelecek. forumun bazı yerlerinde yazıyor her bitki ayrı besin ister diye ama ben üst sırayı tamamen çilek alta ise su an fide haldeki dometes biber patlıcanı dikmek istiyorum. hani çok verim beklediğimden değil. bu ilk çalışma va çevremdekilere bak oluyor diyebilmem gerek. besinin ec değerini ektiğim bitkilerin ortalamasında hazırlasam diyorum örneğin çilek 5 domates 6 biber de 7 ec istiyorsa ben bunu 6 yapsam diyorum. tabi sizlerin görüşleri eşliğinde. yorumlarınıza tekrar teşekkür ederim

aliosmankuresir Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön