View Single Post
Eski 16-04-2010, 21:36   #99
bayindirmevki
Ağaç Dostu

bayindirmevki's Avatar

Giriş Tarihi: 22-07-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Sarp99 Mesajı Göster

Okuyana not 3: Beni potansiyel bir tüketici olarak dışlıyorsunuz ki? Ben bu oluşumun belki
potansiyel bir tüketicisi, belki de potansiyel bir üreticisi olarak burada yer almaya gayret etmeye çalışıyorum. En nihayetinde, hedef kitleniz benim gibi tüketiciler. Örneğin, Migros'ta, Carrefour'da, Tanşaş'da ürünlerinize yer elde etmeye çalışmayacak mı(yız)sınız ki? Hatta, Çek Cumhuriyetine, Almanya'ya vb. Avrupa ülkelerine ürün satmaya çalışmayacak mı(yız)sınız ki? Hedeflenen bu oluşum sadece 50, 100 metrekarelik bahçeler için ise susar yerime oturur izlerim, hoşuma gidenden alır gitmeyenden almam(hoş seçimi yapacak kriterleri nasıl saptayacağım onu da bilemem).
Sizi asla dışladıklarını sanmıyorum. Arkadaşlarımızın oluşturmaya çalıştığı format da bahsettiğiniz yerlere satışın olması mümkün değil. Sertifika gerekir. Hedeflenen oluşumun ruhuna aykırı. Küçük güzeldir. İzleyin seveceksiniz. Seçimi yapacağınız tek bir kriter var güven. Hani şu, modernleştikçe unuttuğumuz duygu.

Saygılar

Neden parça parça yazdığıma gelince. Ard arda alıntılayıp yazmayı beceremedim işte.

bayindirmevki Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön