View Single Post
Eski 15-11-2009, 15:53   #148
cemal.S
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 16-05-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi atropurpurea Mesajı Göster
Listedeki 100.kişi bendim:Büşra.. kasımpatıları da ben aldım çok teşekkür ediyorum gerçekten,çok güzeller toplantıda çok faydalı oldu hepimiz için,artık öyle heryerden mantar almayız heralde 21 kasımda görüşmek üzere..
Merhabalar!

Her şey dolu doluydu. Otoprktan salona hatta çay salonundan merdivenlere kadar. Sunum ve sunucumuz süper bilgilerle doludoluydu. Trafik ve aracı park yüzünden ancak ilk seansın ortalarında elimde bir saksı kasımpatı salona ulaşabildim. İçerisi dolunun ötesinde bir kısım arkadaşlar ayakta pür dikkattiler.Geç kaldım telaşı ile koştururken bir delikanlı yanıma yaklaşıp satılıkmı çiçek diye sorunca çok şaşırdım. Güldüm ve spariş kardeşim nikaha götürüyorum diye kafa bile yaptım. Verilen arada Büşra hanımı salonda sordum kimseden ses çıkmayınca 101 üyeye hediye etmeye karar verdik. İkinci seansın sonunda tekrar sorunca kısık bir ses burdayım demezmi. Hediyesini taktim ettik. Güle güle seyreylesin. Kısacası dop dolu bir toplantıyı bizlere yaşatan Sevilay hanım başta tüm emeği geçenlere teşekkürler.

Saygıyla.

cemal.S Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön