View Single Post
Eski 02-11-2009, 11:01   #26
tturetken
Yeni Üye

tturetken's Avatar

Giriş Tarihi: 28-04-2007
öncelikle bu mükemmel eser için Güvenç beye teşekkür etmek istiyorum.Türkiye genelinde taradığım veriler içerisinde bitkileri öğretme anlamında en kaliteli ve en güzel kitap.55 tl ye aldım bilsemki fiyatı 55*55 tl olacak yine alırdım buna değer bir emek bir çalışma var içerisinde.Güvenç beyin mesleki anlamda elektrik mühendisi olduğunu öğrendiğimde taktirim daha da arttı ve ziraat mühendisi olmamdan hayatımda ilkkez utandım.Bu şekilde mükemmel bir çalışmayı bu işle ilgili birisinin yapmamış olması büyük bir boşluk **** bu kalitede yapamaması.haklı olarak sormak istiyorum bize yol gösteren eğitim veren bu kadar üniversitedeki sayısını bilmediğimiz profösörler ve hocalar bu kadar yıl ne yapmışlar acaba.onlarda bu kadar güzel bir kaynak hazırlayamazmıydılar.Benim bir mühendis olarak böcekler ve ağaçlar ile alakalı hayalimde olan bu çalışmanın ağaçlar kısmını yapan Güvenç beye sonsuz teşekkürler.İnşallah ileride hayalimin diğer yarısı olacak olan böcekler ve böcek sistematiği ile alakalı çalışmayıda ben yapabilirim aynı kalitede...herşey için teşekkür eder saygı ve sevgilerimi sunarım...

tturetken Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön