View Single Post
Eski 13-10-2009, 13:12   #13
açık-pozisyon
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 20-09-2007
Kedime yuva arıyorum (istanbul)

Herkese merhaba,

Kedişime maalesef yuva arıyorum... 3 yaşında dişi tekir cinsi, aşılı, kısırlaştırılmış, hiçbir problemi bulunmamakta...

Verme sebebim ise eşimin hamile olması. İlk hamilelikte kadın doğum uzmanımız ve veterinerimiz ile detaylıca bu konuyu konuşmuştuk. Kediyi evden uzaklaştırın dediler, eşim toxo-plazma negatif olmasına rağmen (eğer evde kedi varsa, bu bebek için çok riskli) biz kedişimizi vermek istemedik. Fakat ilk hamileliğimiz prenatal anomali (hidrosefali) ile sonuçlandı. Bebeğimizin beyni gelişmedi, beyin hasarı oluştu ve sonuçta ameliyatla 4 aylıkken alınmak zorunda kaldı. İnanın bana o günleri hatırlamak istemiyorum. Eşim şu anda tekrar hamile, bu sefer bir problem olsun istemiyorum, inanın bana kedişimden ayrılmak çok ama çok zor ama başka çarem yok. Bu sefer de bebişimize bir şey olursa çok üzülürüm.

Kedişimin adı çakıl, fotoğrafları aşağıda... Eğer kedişime gözü gibi bakacak biri çıkarsa para falan istemeden vereceğim. Bakım masrafları için (mama, aşı) bir miktar yardımda bile bulunabilirim, zaten aylık masrafı 20-30 TL gibi, çok değil...

bütün gün uyuyor

Ben istanbul'dayım ama şehirlerarası problem olmayacağını düşünüyorum...

açık-pozisyon Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön