View Single Post
Eski 01-08-2009, 23:47   #1411
Oğuz Alper
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 02-12-2008
Diğer Konu başlıklarında Bionem kullanan Forum üyelerimizin en son yorumları :

Sn.Adalet Yağcı : Hıyarlar bu sene çok iyi, her gün topluyorum, Bionem faydalı oldu sanırım

Sn.Maki01 : İlginç bir bitki bu goji berry. Dip dibe bir sürü yaprak verdi. Boy 4-5 santim. Bionem'in etkisiyle olmalı, yeni yaprak yok, gövde kalınlaşmaya ve yapraklar arasında kalan gövde uzamaya başladı. Sanki ataklar şeklinde gelişen bir yaşamı var ...

Sn.Adalet Yağcı :Baston güllerim bir kaç defa külleme oldular, bionem ile üstesinden geldim

Sn.Müjgan Yılmaz : Benim sevgili pirelerim keçi gübresi ile gelmiş,bıtkilere Bionem püskürterek sorunu çüzdük

Sn.BalıkçıSerdar : Ben o örümceklere Bionem kullandım kayboldular, ikinci sefere bile gerek kalmadı

Bu yukarıdaki yorumları incelediğinizde tek bir ürünün küllemeye , zararlı böcekler ve bitki gelişimini sağladığını görebilirsiniz.

Şu ana kadar ki Bionem konu başlığındaki 1406 adet yorumlarıda inceleyip birleştirdiğinizde Bionemin tek başına yaptıkları (hiçbir zehir kullanmadan , kükürtlü bakırlı preparatlar kullanmadan , köklendirici kullanmadan )

İşte bu yüzden bazıları çok ama çok kızıyor .

Bionem kullanan forum üyelerimize Diğer konu başlıklarında Bionem hakkında ki yorumlarından ve en önemlisi paylaşımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Düzenleyen Oğuz Alper : 03-08-2009 saat 00:02
Oğuz Alper Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön