View Single Post
Eski 27-07-2009, 07:53   #192
thomasina
Ağaç Dostu

thomasina's Avatar

Giriş Tarihi: 05-06-2009
Sevgili isolet, optimus teşekkürler. Aslında daha çok cins var yetiştirmek istediğim. Ama inşallah seneye.
İlahi optimus, ben sizinkilere siz benimkilere hayran. Anlaşıldı biz fena halde tutulmuşuz bunlara. Sizinle tek ortak rengimiz var evet oda ortası pembe kenarı yeşil olanlar. O da ben de zayıf bu aralar. Bu demek oluyor ki artık kolyoz kardeşiliği oldu bizimkisi. Seneye kim tutar bizi. Bir de Arzu hanmınkilerden edinirsek değmeyin keyfimize.
İsolet koku konusunda haklısınız. Ama ben bazen bir yaprağın desenine öyle bir takılıyorum ki başka hiçbir şey aklıma gelmiyor. Ama dedim ya saksılardan birini de uzatmayo düşünüyorum.
Optimus aslında evde benimkiler. Ama arada güneşin çok yakıcı olmadığı zamanlarda açık havaya arka balkonuma aliyorum, bir iki günlüğüne.Sonra tekrar içeri. Yer değiştirmekten çok etkilenmiyor gibi geldi ama ben yine de bundan sonra ana saksıları oynatmayacağım yerinden, içeriden. Geçen sene kış sert değildi yine öyle olursa bakalım belki kapalı balkonumda diğerleri de güvende olurlar.
Şimdilik esenkalın...

thomasina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön