View Single Post
Eski 15-07-2009, 12:22   #144
hosseda
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 12-09-2007
Sayın Zeytinci,

Dönemlere ait ayar ve sarfiyat notlarını uyarınız üzerine kalıcı olarak bir yere kaydedeceğim. Çok mühim, sağolun.

Yukarıda 69 sayılı mesajda zaman saatime ait fotoğraf mevcut. Damlatıcıların markasını bilmiyorum. Kuran kişi ithal olduğunu söylemiş idi. Sonradan bir parti daha kendim ilave ettim ancak onlar iyi değil ilk takılan damlatıcılar kadar. İyi olanlardan bir miktar bulabildim ama kalitesizleri değiştirecek sayıda bulamadım. Daha sonra gelin bulursunuz demiş idi satıcı, fırsat olur gidersem markalarını da öğrenir size yazarım.

Damlatıcıların ayarlamalarını göz kararı ile ve elle yapmaktayım. Bir zorluk çekmiyorum ayarlamalarda. Suyu ise zaman saati kendi açıp kapıyor.

Nazar değecek diye korkuyorum ancak fidanlar ve sebzeler nerede ise bahçeden yürüyüp gidecekler. Keyfleri anlatılacak gibi değil. Onlara devamlı TRT4 den şarkı türkü dinletiyorum ondan mı acaba diye düşünüp gülüyorum kendi kendime.

Üç adet fıstık çamı dikildi arazinin yamaç tarafına. Bir karış ya var ya yok idiler, 5 ayda belimi geçtiler. Haftaya onları da fotoğraflayayım bari görün sizde.

Hoşçakalın.

hosseda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön