View Single Post
Eski 04-06-2009, 09:14   #119
nevsune
Ağaç Dostu

nevsune's Avatar

Giriş Tarihi: 04-05-2007
Gerçekten beklediğimin çok ötesinde bir etkinlik oldu. Ali beyi heyecanla ve gözlerini kırpmadan izleyen harika bir kalabalık vardı. Hele mesai saati bitiminde artık ayakta bile duracak yer kalmamıştı. İş çıkışı yarım saatliğine koşturanlardan tutun, onbeş dakika için bile olsa Ankara'nın bir ucundan kalkıp gelmeye çalışan arkadaşlarımız oldu. Müjgan'cım ellerine sağlık, iyi bir organizasyondu. Samanpazarı keyfi bir başkaydı, o ekibe (üye yakınlarıyla birlikte, gerçi artık onlar bizim bir parçamız ya) teşekkürlerimi borç bilirim

Pillerin şarjı bittiği için ancak Samanpazarı fotoğraflarını gösterebiliyorum. Zaten savaşsavaş'da yüzlercesi var. Onları ben de merak ediyorum.

S6304431.jpg
Kale kapısında: Yücel Özlem, Ayşe Özlem, Nilgün hanım (Fikret Hakan'ın kuzeni), Ali H.Ali

S6304435.jpg
Kale burçlarında: Ali H.Ali, Savaşsavaş

S6304453.jpg
Samanpazarı simgesi bir aktar önünde: Hassoman, Müjgan, Yücel Özlem, Ayşe Özlem, nevsune, Nilgün hanım, Ali H. Ali

S6304457.jpg
Samanpazarında bir otantik lokantada: Yücel Özlem, Ayşe Özlem, nevsune, Nilgün hanım, Ali H. Ali, savaşsavaş (dünya şekeri), Alper bey, Müjgan

nevsune Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön