View Single Post
Eski 23-05-2009, 15:37   #48
k0900
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 18-04-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi gilan Mesajı Göster
Peki, Ankara'da ahşap bahçe çiti işi yapan Ostim'de, Siteler'de falan yerler var mı?

30-40 cm yükseklikte ahşap çit istiyorum. Ama şu resimdekilerden değil. Araları boşluklu, çit şeklinde olanlardan istiyorum. Praktiker ve Bauhaus'ta yok. Koçtaş'ta tam istediğim gibi var ama kalmamış, ve ithal mal olduğu için de ne zaman geleceğine dair birşey söyleyemiyorlarmış. (Tahtadan bahçe çitini ithal etmemiz de oldukça acı bir durum aslında.)
Aslında alıp elime dekupajı kendim yapmak isterim ama zaman sorunu işte...
Tam istediğiniz gibi çit Ostim Atisan sanayisinde emprenyecide var.

Dün bir miktar malzeme siparişi verdik, işyerlerinde yüksekliği 50 cm cıvarında yatayda 2 ahşap 3x6 gibi düşeyde yine 3x6 gibi 15 cm aralıklarla ahşap (çam) çit vardı. Fiyat sordum anahtar teslimi emprenyeli 32 TL dediler. Sadece malzemeli herhalde yarısından az olur.

Ayrıca kamelya, çardak vs. için istenilen kesitte pekçok ahşap emprenyeli malzeme var. Fiyatlarıda piyasaya göre makül.

Kamelya, bank, masa, çit vs. yapacaklar hem ahşabı hemde montaj için lazım olan metal parçaları bulabilirler. Ahşapların kafa profilleride çok güzel.

Kendisi monte edemiyecek olanlarada ücretli destek veriyorlar.

Fiyat hakkında bilginiz olması açısından; 4 metre boyunda 10 cm çapında doğal görünümlü (torna edilmişide var) emprenyeli çam 11 TL.

Pekçok ebadda çitada hazırda satılmayı bekliyor. Bahaus fiyatlarını bilen biri olarak yarı yarıya diyebilirim.

Kamelye için Balıkcıserdar'ın yeni bahçesi içinde Denizakvaryumu'nun da görmesinde fayda var

Düzenleyen k0900 : 15-06-2009 saat 14:48 Neden: ilave
k0900 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön