View Single Post
Eski 25-04-2009, 17:27   #7
Sûz-i Dilârâ
Ağaç Dostu

Sûz-i Dilârâ's Avatar

Giriş Tarihi: 11-10-2007
Benim kedime bu aralar bi' haller oldu. Önce kendine bir sevgili buldu, 3-4 gün onun peşinden koştu sonra bıraktı, bu sefer o bizimkinin peşinde koşmaya başladı. Bu koşuşturma sırasında iki geceyi tarihinde ilk defa dışarda geçirdi eve sokamadık. Daha sonra da sol bacağına bir taş isabet ettiği için birkaç gün evden çıkamadı.
Bütün bu anlattığım sürecin öncesinde garip bir adet edindi, eskiden herkesin "bu kedi dilini mi yutmuş?" dediği sütoğlum kulak yırtacak kabalıkta bağırıp miyavlamaya başladı. Ama nasıl bağırmak! Maaaaaaav maaaaavv sonu gelmeyen miyavlamalar! hatta bu yazıyı yazarken yine içerden bağırtıları geliyor, ne istediğini de bilemiyoruz, dışarı çıkarıyorum, durmuyor geliyor kapının ağzında bağırıyor, içeri alıyorum dışarı çıkacağım diye kapının ağzında bağırıyor, koridorda bağırıyor komşular rahatsız olmasın diye müdahale etmek zorunda kalıyorum ama benim için çok zor oluyor, ne oturup yemek yiyebiliyorum ne de ders çalışabiliyorum! Kendisi bir Van kedisi, haziranın 16'sında 2 yaşında olacak. Dışarda bir düşmanı var, sarı bir kedi onunla sürekli iktidar savaşı veriyor, bölgelerini paylaşamıyorlar, haliyle bizimkinin sevgilisi olan kediciği de paylaşamıyorlar Ne olur bana yardım edin artık dayanamıyorum, bu bağırtılar ne zaman geçecek?

Eklenen Resimler

Sûz-i Dilârâ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön