View Single Post
Eski 03-04-2009, 21:04   #133
hakan7960
Ağaç Dostu

hakan7960's Avatar

Giriş Tarihi: 20-07-2007
Çobanköy mezarlığının minik ağaç dostları

Arkadaşlar geçtiğimiz salı günü çok mutlu bir an yaşadım.Şükürler olsunki senelerdir tek başıma yürüttüğüm KÖYÜMÜN MEZARLIĞINI YEŞİLLENDİRMEK VE AĞAÇLANDIRMAK İSTİYORUM adlı projenin yeni minik öğrencileri ile tanıştım.
Tavşanlı orman işletmesi şeflerinden Sayın Yılmaz BÜLBÜL bey'in katkılarıyla Eskişehir orman fidanlığından 80 adet 5 yaşında sedir tüplü çam fidanı temin ettik.Bu fidanları dikmek için daha önceden size yazdığım gibi Tavşanlı ilçe milli eğitim müdürü Sayın Sezai KADIOĞLU beyefendiden ağaçları dikmek için köyümün ilköğretim öğrencilerininde katılacağı bir ağaç dikme töreni yapacağımı bu konuda yardımcı olmasını istedim.Müdür beyde telefon ederek uygun gördü.Daha sonra Çobanköy ilköğretim okuluna giderek burada da okulun müdürü Hakan bey ile görüşerek mutabakata vardık.Çeşitli sınıflardan karma bir gurup yaparak ağaç dikimini gerçekleştirdik.Fotoğraflarınıda yolluyorum inanın çok güzel oldu.Mini mini öğrenciler minik çam fidanları ile buluşunca çok güzel bir tablo çıktı ortaya.İnanın çok mutluyum çoookkk.

Eklenen Resimler

hakan7960 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön