Konu: TuruncuHis
View Single Post
Eski 31-03-2009, 15:31   #27
TuruncuHis
Ağaç Dostu

TuruncuHis's Avatar

Giriş Tarihi: 23-12-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi günebakan Mesajı Göster
Sizi tanımak çok güzeldi Turuncuhis ektiğiniz tohumlar için üzülmeyin onlara "bak eğer bir süre daha çimlenmezsen atıcam seni" diye seslenin Adalet hanımdan duymuştum kızıp azarlayınca toparlanıyorlar diye. ******* öyle ve birgün ama nezaman bilemem bir de bakmışsınız bir tane tohum çimlenmiş işte o zaman dünyalar sizin oluyor

Gününüz hep çiçeklerle geçsin ve inşallah balkon,teras,bahçe ne hayaliniz varsa gerçekleşsin.
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim sevgili günebakan.
Herkes iyi şeylere layık, benimle birlikte kimin hayali varsa gerçekleşsin. Temenninin güzelliğine bakın; para, sağlık filan değil teras, toprak, bitki bahçe. Öyle ki; para kazanılıyor da kaybediliyor da, sağlık için biraz da şans gerekiyor. Ama bu ikisi varsa da yoksa da hayata baktığınız nokta pozitifse, keyif almaya devam ediyorsunuz. Yoksa sadece huysuz bahaneler üretiyorsunuz...
Bugün balkona attım viyolleri günebakan, "işte kapı, işte sapı" kabilinden. Bir hafta da süre verdim, ekilmeye hazır tohumları gösterdim yeriniz dolmaya hazır tehdidi ile. Kendileri bilir ama beyaz ve somon suzanlar aynı saksıda çok güzel olacaktı...
Aman! Hepimizin hayattaki tek derdi bu olsun. Sizin de tüm dileklerinizin gerçekleşmesi umuduyla...

TuruncuHis Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön