Konu: Meyvelitepe
View Single Post
Eski 18-03-2009, 21:06   #37
Güler
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Sayın MeyveliTepe!
Hem İçimizden Biri başlığındaki yazınızı hem de Çılgın Kalabalıktan Uzak başlığını, sindire sindire ve keyifle okudum.
Sizi ve eşinizi kutlarım, cennetiniz Meyveli Tepe'de sağlıklı, mutlu ve başarılı günler dilerim.
Yazınızın Huzur bölümünde; Küpe çiçeğinizin ölmediğini hatta gözlerin canlanmaya başladığını gördüğünüzdeki heyecan, kamelyanın tomurcuklarını okşamanız, bana hiç de yabancı gelmedi.
Ben de zaman zaman, bahçemdeki gülleri iki avucumun arasına alır, koklar ve öperim.
Zeytin toplarken, aynı pozisyonda çalışmaktan vücudunuzun ağrıması da bana yabancı gelmedi. Hatta zaman zaman,kendi kendinize sorduğunuz '' bu akıllılık mı'' düşüncesi de.
Benim köyümdeki komşular da bana deli gözüyle bakıyor, yaptıklarım için ''hiç mi işin yok da bu kadar uğraşıyorsun'' diyorlar. Ama bilmiyorlarki ben bütün bunlardan ne kadar zevk alıyor, mutlu oluyorum.
Hurmalar hakkındaki yazınız bana ve eşime çok enteresan geldi. Ben de hurmayı çok severim ve bu sene sizin usulu denemek istiyorum.
Hurma bahsinde size karşı kendimi halâ ezik hissediyorum. Bu konudaki yanlış anlamam büyük bir talihsizlik olmuştu, gerçi telâfi etme yoluna hemen gitmiştim ama başarabildim mi bilemiyorum.
Yolunuz düşerse, Manyas'a bekleriz. Güllü kameriyede size çay ikram etmekten büyük zevk alacağım.
Başarılarınızın devamını bütün kalbimle dilerim.

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön