Konu: Meyvelitepe
View Single Post
Eski 17-03-2009, 15:22   #21
MeyveliTepe
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Giriş Tarihi: 22-03-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi uzman16 Mesajı Göster
Bu yazı bana Garanti Bankasının eski Genel Müdürlerinden Akın Öngör'ü çağrıştırdı.

Meyvelitepe blogunuzdan sizi tanıyorum. Arsa arayışınız, ev yapımınız, zeytinleriniz, fırınınız vs hepsini merakla okumuştum. "Esnaf Kan Ağlıyor" yazınızdaki tespitleriniz çok doğruydu. O yazı özellikle bir çoğumuzun karşılaştığı gerçeği çok güzel anlatıyordu.

Paylaşımlarınız öğretici, cesaret verici. Pek çok üyemizin hayallerini gerçeğe dönüştürmüş biri olduğunuz için sizi kutluyorum.

Herşey gönlünüzce olsun.
Sn.Uzman16, güzel sözleriniz için teşekkür ederim.

"Esnaf kan Ağlıyor" yazısının devamı da var ama yazmadım artık. Fakat, esnaf profilini özetlemesi bakımından küçük de olsa tarihi bir yazı sayılabilir

Geçenlerde Sn.Baldaş'ın da bir mesajı vardı bu konuda. Ekonomik kiriz, hipermarketler, değişen tüketim ve kalite anlayışları sebebiyle esnafın da değişmesi gerekecek. Tabii farkına varırlarsa.

Aslında, pek çok ağaçlar.net üyesinin hayalini gerçekleştirmiş birileri olmaktan çok, ağaçlar.net üyelerinin hayallerini gerçekleştirebilmesi için küçücük bile olsa bir itici güç olmayı dilerdim.

Forumlarda tanıttığınız bitkilerin hepsi muhteşem. Kendi adıma sizden çok şey öğrendim. Bu vesileyle teşekkür ederim.

MeyveliTepe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön