View Single Post
Eski 17-01-2009, 18:49   #68
bitkiseli
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 09-07-2006
Aras kargoyla aynı sorunu bizde yaşadık, ayrıca paketleri tutturabildikleri fiyata götürüyorlar, bu kargoyla siteden bir arkadaşa mum çeliği gönderdim Ankara ya gitmesi gereken paket Cizre ye gitmiş, kargoya gidip sorduğumda paketin Ankaraya gittiğini fakat adreste belirtilen kişinin bulunmadığı için geri geleceği söylendi, çeliğim geldiğinde malesef ölmüştü.
Fillo kargo da 8 ay önce eşimin diz üstü bilgisayarı kayboldu defalarca aradık her aramamızda biz size dönücez dediler fakat şimdiye kadar hiç bir şekilde aranmadık, son 2 aydır da ürün bedeli yarın ödenecek, öbür gün ödenecek diye oyalıyorlar, en son 2hafta önce aradığımızda "arkadaşlar yola çıktı,para üzerlerinde, saat 14.30 da ilçenizdeki kargo şirketinde size teslim edecekler" dendi, bulunduğumuz yer ilçeye 45 dakika uzaklıkta saat 2 de yola çıkarken tekrar aradık Antep te işlerinin uzadığını akşam 6-7 gibi geleceklerini söylediler, akşam aradığımızda, gelemedik yarın geleceğiz dediler bunun üzerine eşim Antep te işi olduğunu, kendisinin gelip alacağını söyledi, ertesi gün sabah onda Antep teyken arandık ve sigortanın parayı geri çektiği söylendi, eşim 8 aydır ne diye oyalıyorsunuz mahkemeye verme süresini mi doldurmaya çalışıyorsunuz deyince 1 hafta süre istediler yine arayacakları söylendi 2 hafta oldu, bu gün arayıp ahkemeye başvurmak için gönderdiğimiz evrakları istediğimizde hafta sonu olduğu için kimsenin olmadığı söylendi.
İnternetten bu kargoyu araştırdığımda yalnız olmadığımızı anladık, bu kargo şirketiye taşınan çoğu eşya özellikle bilgisayar, monitör, dizüstü yerine teslim edilmiyor teslim edilenler ise hasarlı teslim ediliyor,sanırım açıp bakıyorlar hasarlı oluncada bu bizim işimize yaramaz deyip yerine götürüyorlar, çok uzattım kusura bakmayın ama sadece kargoyla işi olanların fillo kargoyu seçerken iki kere düşünmelerini mümkünse hiç düşünmemelerini tavsiye ediyorum.

bitkiseli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön