View Single Post
Eski 17-01-2009, 13:19   #65
evrim
Ağaç Dostu

evrim's Avatar

Giriş Tarihi: 04-04-2007
Sizin bulunduğunuz bölgede PTT kargo iyi çalışıyor sanırım ama maalesef durum her yerde aynı değil. PTT kargo bizim burda adresten alım yapmıyor. Sen kargonu oraya götüreceksin. Orda muhatap bulacaksın teslim edeceksin . Şansın yaver giderse kısa sürer aynı gün kargoya verebilirsin. ben ptt den bir posta çeki hesabı açtırmayı başaramadım nisan ayından beri. Her defasında akibetini sormaya gidiyorum.Bütün gişeleri geziyorum Şefi buluyorum (eğer ordaysa :çoğu zaman olmuyor) dilekçe veriyorum almıyor. Ankara yı ara diyor. Ben ankarayı arıyorum onlar yeni bi dilekçe yaz yine git diyorlar. Yine gidiyorum.Yine ankara yı ara biz alamayız dilekçe diyorlar.Böyle sürüp gidiyo sevdamız
Bu yüzden ptt ile çalışmayı düşünmüyorum ben. Ne kadar özelleşirse özelleşsin oradaki memur kendini devletin memuru olarak görüyor ya o hepimizin üzerinde işte.Bize hizmet için oturmamış oraya . Sanki biz işkence yapıyoruz müşteriler olarak . Bir kolay gelsin günaydın diyorsun "ne var" cevabını alıyosun.
Kusura bakmayın biraz dolmuşum sanırım yazdıkça yazasım geldi
Sadece bizim burdamı böyle bilmiyorum ama sanırım istisnalar haricinde bir çok yerde hala anlattığım gibidir.

evrim Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön