View Single Post
Eski 06-08-2006, 12:52   #90
Ali H. ALI
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 08-06-2006
Sayin Gallus,
Karli bir gorunus icin gercek karmi kullandim diye sorman karli kompozisyonun iyi bir gorunuste olduguna isarettir tesekur ederim.Hayir gercek kar kullanmadim onlar sadece beyaz kumdur uzerine biraz su puskurtunce tipki kar gibi duruyorlar[burada kucuk paketler icinde renkli kumlar satiliyor, beyaz ,siyah ,mor ve kirmizi ]
Agacin altinda biten diger kucuk bitkileri oraya ben ekmedim bahcede baska yerlerde ve saksilarda ekilidirler papatya cinsi ve cilek tohumlari oraya dustu orada buyudu guzel bir gorunuslseri vardi orda biraktim ,viyetnam naneside kok salip diger naneler gibi yuruyor her nasilsa oraya dusen bir parcacik koklenip buyumus onuda sokmedim oda orada kaldi gubre konusuna gelince gubreledigim zaman her bitkinin kismeti neyse sanirim onu aliyor ve simdiye kadar bir sorun olmadi olacagini da sanmiyorum. Zemin suslemesi konulu sayfaya goz attim benim de soyleyceklerim var da firsat bulamadim daha
ilerki gunlerde olabilir.
Agaclarimin yaprakli resimlerini de gonderecegim hele biraz sapret yapraklarini acsinlar yesillensinler deyilmi?
hosca kal

Ali H. ALI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön