View Single Post
Eski 25-07-2006, 08:05   #54
denizakvaryumu
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 13-04-2006
Erkan Hocam
cevaplarınız için teşekkürler.

Etobur bitkiler için, su dert değil ,bir şekilde buluyoruz, ancak torf bulmak kolay değil ....Yani sarışın-beyaz torf...Türkiye de yanılmıyorsam sadece İstanbul da bir çiçekçide mevcut.Onun da zannadersem online satış yapan bir sitesi yok.Telefonla sipariş vermiştim, 1.5 ay oldu torf hala gelecek.

Mineflorodan Mine Hanıma, bu konuda e-mail attım,neticede online sitesi var alışveriş herzaman mümkün olabilir.(sarışın torf ve sarracenialar için)

http://www.mineflora.com/Default.asp

Etobur bitki sever arkadaşlar ve Erkan Hocam ,sizler de Mineflorodan Mine Hanım la bu konuda irtibata geçerseniz çok iyi olur kanaatindeyim.(torf ve etobur bitkiler için)

Etobur bitki severlerin sayısının artması en büyük dileklerimden-bu konuda devamlı uğraş veriyorum,sayı ne kadar çok olursa ,talepler artar ,yurt dışına bağımlı olmayız,isteklerimizi online gerçekleştirebiliriz.

Arkadaşlar,eğer bu torfu satan bilmediğim başka çiçek-bitki-fidancı varsa buraya yazın lütfen.

Erkan Hocam bir online satış sitesi açsanız bizi de şu dertlerden kurtarsanız,Türk etobur bitki severler de sevinse,eğer böyle bir olanağınız yoksa, Mineflora ile beraber çalışma yapılamaz mı?(özellikle torf ve sarr.lar için)

Sevgiler-Saygılar

denizakvaryumu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön