View Single Post
Eski 24-11-2008, 10:17   #15
kombu
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 21-11-2008
1980 yılında kombu çayı ilen annemin sayesinde tanıştım. Bir rivayete göre hiç yürüyemeyen kız çocuğu Allaha her gün dua ediyormuş yürüyebilmek için. Bir gece rüyasında bak kızım filan yerde filan taşın altında senin yürümeni sağlayacak canlı et parçası var. Bu et parçasını hocaya aldır.Hoca abdestini alıp sana getirsin. Kavanozun içersine eti koy. Şeker katılmış çay hazırla kavanoza doldur. Her gün 1 bardak içeceksin ve yürüyeceksin ve kız rüyasını sabah olunca ailesine anlatmış. Ailesi önce inanmamış küçük kıza. Küçük kız ısrar edince dediğini yapmışlar. Rüyasında gördüklerini uygulamışlar ve küçük kız yürümüş. Annem bu rivayet üzerine bu kombu çayını bir şekilde ele geçirir, bana her sabah aç karnına 1 çay bardağı içirerek ,3 ay sonra bende o, kız çocuğu gibi yürüyorum. Yürüdükten sonra 5-6 sene ara veriyorum. Ama hep merak ediyorum bu nedir diye bir gece çalıştığım kurumda gece haberi izliyorum haberde şapkalı bey ve spiker masanın ortasında 1 cam kavanoz kavanozu görünce ben habere biraz daha dikkat kesiliyorum şapkalı bey kavanozdakinin kendisini hayata döndürdüğünü söylüyor ben pür dikkat adamı dinliyorum çok ağır kanser hastası olduğunu mezarının dahi hazırlandığını komşuları belki iyi gelir diye bu kombu çayından içiriyorlar 1 hafta sonra kanamasının durduğunu iştahının yerine geldiğini hayata döndüğünü tüm Türkiye bu ilacı tanısın diyor malum TV bir hafta sonra kombu çayının 60ın üzerinde hastalığı tedavi ettiğini laboratuar sonuçlarını açıklıyor doktor. Ben ondan sonra bir daha bırakmıyorum kombu çayını. Benden alıp kullanan hastalar şeker, tansiyon, baş ağrısı, hemoroit, ince bağırsak kanseri, rahim kanseri, gözde katarakt, diş ağrısı, kekemelik, bu söylediklerim sadece benim yıllara dayalı gözlemlediğim kullanıp tedavi olmuş kişiler. Hele mide ağrısı rahatsızlığında 1 bardak kombu çayı. içsin hasta en fazla on dakika içersinde nasıl mide ağrısının geçtiğini bizzat göreceksiniz. Tedavi edecek kombu çayı. bu anlattıklarım benim 28 yıllık tecrübelerim.daha anlatacağım okadır çok yaşanmış hikayelerim var,ki 1 kitap doldurur.bazen düşünüyorum.tek başına ecza deposu kombu çayı.dostlar kusuruma bakmayın. Ben yeni adı ilköğretim eski adı ortaokul mezunuyum. imla hatalarımı maruz görün sormak istediğiniz bir şey olursa kombu çayı için seve seve cevap veririm.

kombu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön