View Single Post
Eski 23-07-2006, 21:47   #29
gallus
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 18-07-2006
gerçekten hislerime tercüman oldunuz
serissayıda bir köşeye sıkıştırsaydım iyi olcaktı orda yanlız kalmasına da pek gönlüm dayanmayacak hatta onu da diğer küçük çalıyla beraber sonradan hevesle almıştım. evet doğru söylüyorsun acemiliğime sığınarak kuralları biraz bozarsam galiba kendimi kurtarmış olurum. bira daha planlayıp bir kaç ta taşla güzel birşeyler yapılabilir şimdi kütüphanedeyim eve gittiğimde şöyle bi alıyım ağaşları saksının içinde birkaç alternatif deneyeyim . nekadar alternatif yol olabilir o da ayrı konu tabi daha sonra büyük ihtimalle biraz taksit taksit uğraşabilecem ama her aşamanın fotoğraflarını çekip sonra toplu olarak **** taksitle buraya yükler fikirlerinizi alırım.

tabii bu arada sizde önerilerinizle ve yolladığınız resimlerle beni yönlendirmeye devam ederseniz çok sevinirim.
yolladığın güzel resimler için çok teşekkürler bonsaireef.

peki sayın Ali Hocam bu hevesli genç kardeşinize bu aşamadan sonra kızıp yardımlarınızı kesmezsiniz umarım biraz kurallatın dışına çıkacak olsakta hala önerilerinizi bekliyorum. sitedeki tüm arkadaşlar yardımlarınızı bu yeni üyenizden esirgemeyin

gallus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön