View Single Post
Eski 14-11-2008, 18:13   #16
MSaygin
Ağaç Dostu.

MSaygin's Avatar

Giriş Tarihi: 25-01-2006
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Todor Mesajı Göster
Ben önceden Biofarm kullanıyordum. Şu anda alışveriş yaptığım dükkan Biofarm değil, Ecofarm organik gübre getiriyor. Mecburen Ecofarm kullanıyorum. Okuyunca çıktım baktım, çuvalın üzerinde sertifika ile ilgili bir ibare yok. Biofarm çuvallarınada dikkat etmemiştim.
Böyle benzer markalar var ve hepsinin yetkilisi diğer ürünlere laf atarak malını yerleştirmeye çalışıyor.
Biofarm alıyordum önceden, sonra benim bayi de aynı sizinki gibi ürününü değiştirdi.Hemen dedi ki; "Test ettirmişler, Biofarm içeriği beyan edildiği gibi çıkmamış, bu daha iyi" O güne kadar içerik iyiydi tabi.
Snradan laf arasında yeni ürünü kendi arkadaşının ürettiğini söyledi

Sonra konuştuğum Biofarm yetkilisi dedi ki, "Bu işlemleri yapmak için gerekli tesis maliyetini bu firmaların hiç birisi karşılayamaz, en iyisi bizimki"

Ben Çamlı'nın Biofarm ürününden memnunum, ilk defa Mine Hanım'dan saksı harçları konusunda duymuştum.Şimdi burada çok tüketiliyor, çoğu çiftçi hayvan gübresi, zibil kullanımından bu ürünlere geçiyor.

Şimdi de Çamlı'nın sıvı organik gübrelerini denemek istiyorum.Hiç olmazsa evde yetiştirdiğim yiyeceğim ürünlerde sadece bunları kullanırım.

MSaygin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön